První soutěž blogu-oblečte tým 7! Prosíme o Vaši účast! Více

Prosinec 2008

VK

11. prosince 2008 v 19:08 Já a blog
Rády bychom vám oznámily, že jsme rozjely Virtuální Konohu (jako ostatně 90% vše ostatních blogů XD). Takže se přihlašte na našem nastávajícím blogu, budeme vám všem vděčný! Přihláška


Slovní fotbal

9. prosince 2008 v 22:21 | Saya |  Naruto
Jak jsem předpokládala, tak škola...pfff...taková nuda :-( Tak bychom si mohly alespoň na rozehřátí zahrát slovní fotbal. Podmínky...hm, hlavně žádná sprostá slova a slova končící ne ě, í apod. Tak nějakým slovem začnu já. Vy pokračujte v komentářích. A teď to první slovo, což je "shuriken". Pokud někdo napíše něco nesmyslného nebo sprostého tak to budu muset smazat :-( Tak pokračujte, prosím XD A ještě bych uvítala, kdybyste používali třeba slova hlavně z anime/mangy- no dobře tak třeba z Naruta. Můžete např. jména postav, věcí, technik apod. Tak jsem se zase rozkecala...no, tak jdeme na to!

Hlásnětě pro nás :-*

8. prosince 2008 v 21:04 Já a blog
Ahojas, tak potřebujem váš hlásek tady. O co se tentokrát jedná? O SONT, čili soutěž o nejvtipnější "bublinu" (jo, tak se tomu taky říká XD) takže vás všechy srdečně prosíme o hlas! Jsme tam jak jinak jako Saya a Ayame (nebo Ayame a Saya...už nwm XD) tak předem díky moc!!!
Kdyby náhodou někdo chtěl vidět náš mega nepovedený titulek tak tady je:
Kdo by chtěl diplomek za hlas, tak neváhejte a napiště si o něj!

Happy school week...

7. prosince 2008 v 21:17
Tak je tady zase konec víkendu...a začíná škola...to je opruz :((( Tak vám všem, návštěvníkům tohoto blogu, přejeme happy týden!;)


Měly bychom založit VK?

6. prosince 2008 v 22:06 Já a blog
Tak co myslíte, měly bychom založit virtuální Konohu? V celku by se nám chtělo, jelikož Saya zbožňuje dělání všemožných testů, úkolů a všeho okolo toho. Ale je tu otázka, jestli byste to uvítali i vy. Postav byste si mohly vybrat asi...mno, tak kolem 30. Takže prosíme jako vždy o názůrek, nebo hlásnutí v anketě.

Oznámení

4. prosince 2008 v 22:07 Já a blog
Hlášení všem! Prosíme o pozornost! Tento blog se v této době stěhuje na tuto adresu: http://we-are-chibi.blog.cz. Spřátelené blogy si zatím nemusí měnit adresu. Až se blog bude rušit a adresu přesuneme, dáme vědět. V současné době tam moc článků nenajdete, většina z tohoto blogu se tam bude kopírovat. Zatím se můžete pokochat "přehledností", co u nás není zvykem XD a třeba také desingem. Děkujeme vám za vše.

Klikací ikonka

3. prosince 2008 v 14:08 Já a blog
Tak jsme se rozhodly pro klikačku. Doufáme, že se vám líbí;)


Oiroke by...

1. prosince 2008 v 19:25 Naruto
Oiroke...velmi zajímavá technika! XD V podání Naruta známe, ale nezapomínejme na ostatní postavy! XD

500 návštěv

1. prosince 2008 v 18:42 Já a blog
500 návštěv se nám zdá jako neuvěřitelně vysoké číslo XD Takže nám nezbývá nic jiného než Vám všem poděkovat, za vše, za každičkou Vaši návštěvu! Také děkujeme všem SB za podporu a za komentáře! Velmi si toho ceníme!

S láskou Saya & Ayame XD


Test-Jak dobře znáte Sakuru?

1. prosince 2008 v 15:00
Další, tentokrát o trochu lehčí test, který prověří vaše vědomosti o Sakuře. Stačí kliknout na obrázek;)